Vyhledávání:
Katalog produktů
Proč nakupovat u nás?
Doprava zdarma od 1 200 Kč
Dárek ke každé objednávce
21 dní na vrácení zboží
Kvalitně zabalená zásilka
Prodej na splátky
Možnost osobního odběru
Poradíme vám on-line
Široký sortiment
Jsme na trhu již 8 let
Jsme ryze česká firma
Získaná ocenění
elektro, Nezamyslice
Web roku 2010
Úvěr Cetelem
ePlatby pro eKonto
Raiffeisenbank - Seznam.cz
T-Mobile
ESF
TOPlist
 

Elektronické stavebnice Boffin

Katalog zboží - zboží nelze objednat přes internet.

Pro všechny kluky jsou určeny moderní elektronické stavebnice značky Boffin. Nabízíme Boffin elektronické stavebnice, ze kterých můžete sestrojit 300, 500 nebo až 750 jedinečných projektů. Boffin elektronické stavebnice jsou kvalitní, bezpečné a spolehlivé. Díky velkému množství projektů, které s nimi můžete realizovat, vás zabaví až na několik měsíců. Můžete objevovat, zkoumat a přicházet s novými nápady. Co vše tedy můžete s elektronickou stavebnicí sestavit?

Mezi oblíbené projekty patří detektor lži, detektor pohybu, ventilátor, rádio, měřič tlaku, tlumič světla, lampička nebo požární siréna. Boffin elektronické stavebnice jsou vhodné pro všechny šikovné děti od osmi let. Mladí začátečníci mohou stavět se staršími sourozenci nebo s rodiči. Starší kluci staví sami nebo s kamarády.

Boffin elektronické stavebnice se objevily na českém trhu v roce 2008 a staly se žádanou a populární dětskou hračkou. Přestavují originální alternativu ke klasickým hračkám, které děti omrzí po pár dnech. Boffin elektronickou stavebnici koupíte s prostorným kufříkem, ve kterém najdete nejen všechny součástky, ale i podrobný návod na několik projektů. Nevíte si rady se svou stavbou? Stačí nahlédnou do návodu a problém tak vyřešit do pár minut. Nemáte žádné technické znalosti a uvažujete o koupi elektronické stavebnice? Nestrachujte se, žádné speciální vědomosti nejsou potřeba. Stavět můžete se svou přirozenou inteligencí nebo s návodem v ruce. Můžete sestrojit i projekty, které nejsou uvedeny v návodu, vyzkoušíte si tak na nich svou vlastní představivost.

Boffin elektronické stavebnice v praktickém kufru jsou nabízeny s cenou od 1100 Kč. Čím větší koupíte balení, tím pro vás bude nákup výhodnější. K tomu abyste mohli stavět vám postačí dvě až čtyři tužkové baterie. Elektronickou stavebnici Boffin 750 můžete připojit ke svému počítači. Navíc obsahuje i projekty se solárním panelem.

Uvedené ceny jsou včetně DPH

Sdílet
Linkuj.cz
© 2004 - 2018 SoftBanka.cz