Vyhledávání:
Katalog produktů
Proč nakupovat u nás?
Doprava zdarma od 1 200 Kč
Dárek ke každé objednávce
21 dní na vrácení zboží
Kvalitně zabalená zásilka
Prodej na splátky
Možnost osobního odběru
Poradíme vám on-line
Široký sortiment
Jsme na trhu již 8 let
Jsme ryze česká firma
Získaná ocenění
elektro, Nezamyslice
Web roku 2010
Úvěr Cetelem
ePlatby pro eKonto
Raiffeisenbank - Seznam.cz
T-Mobile
ESF
TOPlist
 

Dětské chůvičky – monitory dechu

Katalog zboží - zboží nelze objednat přes internet.

Dětské chůvičky ocení každá maminka. Z dříve modního výrobku se dětské chůvičky staly standardem, který nalezneme téměř v každé domácnosti. Každá maminka chce mít přehled o svém miminku, aniž by jej musela každou chvíli kontrolovat a to zejména v noci, když potřebuje spát a nabrat síly na další den. Proto vznikly dětské chůvičky, které slouží na poslech dítěte a monitor dechu.

Pomocí dětských chůviček může maminka spát, či dělat jakoukoliv činnost v jiném pokoji,než se nachází dítě, aniž by měla strach o svého broučka. Pomocí nich slyší dítě a má přehled o dění v daném pokoji.

Výběr správné chůvičky

Jak si ale vybrat správnou chůvičku? Primárním kritériem je samozřejmě bezporuchovost, protože u tohoto výrobku si nemůžete dovolit, aby selhal. Dalším hodnotícím kritériem může být cena a formy přenosu. První chůvičky byly propojeny drátem, nyní jsou již většinou nabízeny bezdrátové - na bázi vysílaček. Novinkou na trhu jsou videochůvičky, které přenášejí kromě zvuku i obraz. Dalšími užitečnými funkcemi jsou například nastavitelná síla zvuku, kontrola kapacity baterie, kontrola teploty či speciální noční režim.

Monitory dechu

Stále častěji se také používají monitory dechu, které monitorují dýchání dítěte a chrání tak před riziky selhání dechu, dušení nebo dávení. V případě rizika varují spuštěním hlasitého alarmu. Setkat se s nimi můžeme na novorozeneckých odděleních. Některé maminky je kupují i pro své děti, které tak mají plně pod kontrolou.

Uvedené ceny jsou včetně DPH

Sdílet
Linkuj.cz
© 2004 - 2017 SoftBanka.cz