Vyhledávání:
Proč nakupovat u nás?
Doprava zdarma od 1 200 Kč
Dárek ke každé objednávce
21 dní na vrácení zboží
Kvalitně zabalená zásilka
Prodej na splátky
Možnost osobního odběru
Poradíme vám on-line
Široký sortiment
Jsme na trhu již 8 let
Jsme ryze česká firma
Získaná ocenění
elektro, Nezamyslice
Web roku 2010
Úvěr Cetelem
ePlatby pro eKonto
Raiffeisenbank - Seznam.cz
T-Mobile
ESF
TOPlist
 

Hračky

Katalog zboží - zboží nelze objednat přes internet.
Dnes doporučujeme
Puzzle deskové Frame II. Roary
Cena:
105 Kč
Cena:
173 Kč
Cena:
330 Kč

Hračky podporují tvořivost dětí

Přejete-li si vašemu dítku pořídit nějakou originální hračku, díky které si rozvine své schopnosti či si užije skvělou zábavu, pak vám můžeme nabídnout širokou škálu produktů, zahrnující nejen klasické hračky pro kluky a holky, ale i stavebnice, kreativní hračky, autíčka, hračky do vany, hračky na zahradu, dřevěné hračky a velké množství dalších, neméně zajímavých produktů, například hračky plyšové.

Níže můžete vidět nejzajímavější hračky, které se vašemu dítěti jistě zalíbí.

Dřevěné hračky

Svět je plný moderních hraček, nicméně typické dřevěné hračky si stále drží svou oblíbenost u dětí všeho věku.

Jestliže se vám nelíbí, že vaše dítě tráví čas sledováním televize, pak mu můžete nabídnou například divadelní představení díky hezky zpracovaným dřevěným setům s loutkami nalézající se v sekci Divadla a loutky.

Podtrhnout kreativitu vašich dětí mohou nejrůznější dřevěné skládačky. Vaše dítě, které si například bude přát hrát si s vrtulníkem, bude nejdříve muset vrtulník složit, což výrazným způsobem pozvedne jeho schopnosti.

Máte-li doma malou holčičku, určitě nepohrdne krásnými dřevěnými kočárky, domečky pro panenky či bižuterií.

Ať už pro zábavu nebo pro pozvednutí kreativity dítěte, jsou dřevěné hračky dobrou volbou, kdy se nemusíte bát, že by vaše dítě přišlo do styku s materiály obsahující karcinogeny, které jsou časté například u výrobků z umělé hmoty.

Nás sortiment dřevěných hraček zahrnuje loutky, stavebnice, hry, kostky, pohyblivé hračky, motorické a didaktické hračky, pokladničky, stojany na tužky, autíčka, vláčky, ale také hezké betlémy.

Autíčka

Každý správný kluk, ať už menší nebo větší, má mít doma kolekci autíček. Jsou to právě autíčka, která dokáží klukovi vyčarovat úsměv na tváři a zabavit ho na dlouhé hodiny.

Nejvíce potěšíte svého kluka koupí autíček na ovládání. Hračky tohoto druhu mají u nás velké zastoupení, naleznete zda autíčka na ovládání různých druhů a také cen.

Výjimkou nejsou ani autíčka známých značek Bruder či Matchbox. Vaše dítě si rovněž může postavit vlastní automobilové městečko díky stavebnici Kid Car.

Sporťáky, terénní autíčka, policejní či sanitní auta, traktory, buldozery, náklaďáky a mnoho dalších autíček za zajímavé ceny naleznete právě u nás.

Dětské zbraně

Hraje si vaše dítko často na Arnolda Schwarzeneggera? Pak si určitě zamiluje dětské zbraně, které nabízíme. Různé druhy zbraní, od dětských pistolí, samopalů, indiánských zbraní přes granáty, policejní zbraně až po luky a šípy, naleznete u nás za opravdu výhodné ceny. Všechny výrobky této kategorie jsou bezpečné a nehrozí, že se díky nim vaše dítě poraní. Pokud se chystáte v brzké době k moři, pak jistě přijdou vhod různé stříkací pistole, díky nimž se mohou vaše ratolesti ve vodě vyřádit do sytosti, aniž by jste je museli neustále hlídat.

Doporučujeme svítící meče, které jsou inspirovány seriálovou sérii Star Wars.

Stavebnice

V našem e-shopu naleznete samozřejmě také širokou škálu různých stavebnic a kostek. Není radno podceňovat vývoj dítěte, pro vývin tvořivosti dítěte jsou dětské stavebnice opravdu vhodnou volbou.

Všechny stavebnice, které u nás naleznete splňuji bezpečnostní limity.

Mezi nejznámější stavebnice patří bezesporu LEGO. Tato firma založená v severoevropské zemi se může pyšnit opravdu širokou škálou stavebnic. Výhodou těchto stavebnic je fakt, že se jednotlivé druhy mohou všemožně kombinovat. Proto z výrobku obsahující kostičky ke stavbě vesmírné lodi, může vaše dítě klidně vytvořit například autobus. Společnost Lego se hrdě chlubí výsledky výzkumu, které jednoznačně prokázaly, že děti, jež tráví volný čas ve společnosti stavebnic, vykazují nejen vyšší kreativitu, ale také lepší schopnost řešit každodenní situace. Koupí stavebnice Lego jistě neprohloupíte.

Na našem e-shopu naleznete i jiné stavebnice, než ty pod záštitou firmy Lego. Jsou zde i stavebnice pro úplně nejmenší děti. Naše ceny vás zaručeně potěší.

Kreativní hračky

Mezi úspěšné druhy hraček, jež mají v oblibě nejen holčičky, patří kreativní hračky, které svůj hlavní záměr prozrazují již v názvu.

Jestliže stavebnice procvičují pravou část hemisféry (tu, která rozvíjí logické myšlení), pak levou část hemisféry nejlépe vycvičí právě kreativní hračky. Mezi sortiment spadající do tohoto druhu hraček patří různé omalovánky či sady pro malování, obsahující velké množství barev a také šablon, které mohou vaše děti vyplňovat. Můžete tak podpořit cit pro barvy a umění své malé berušky.

Pro kluky zde máme například různé tetovací sady, které rovněž podpoří jejich tvořivost a zábavu. Sady jsou samozřejmě zdravotně nezávadné.

Nabízí se různé další sady, například výrobna samolepek, výrobna puzzle, rámečky pro vyšívání, případně škola kouzel pro malé Copperfieldy.

Veškeré kreativní hračky nabízíme za opravdu lidovou cenu. Radost vašich dětí při hraní s barvičkami či s kouzelnickou hůlkou však bude k nezaplacení.

Plyšáci

Máte doma malé miminko či děti, které nacházejí zálibu v tulení se s plyšovými kamarády?

Vám samozřejmě také můžeme vyjít vstříc. Náš sortiment zahrnuje plyšové hračky všemožných druhů a velikostí.

Pro malá miminka budou vhodná kousátka a chrastítka, která poskytnou vašemu drobečkovi zábavu, když zrovna nejste u něj. Pohádkové motivy Křemílka, Vochomůrky a Rákosníčka jsou rovněž vhodnou dekorací kočárků.

Jelikož děti vnímají nejen vjemy zrakové, ale i ty zvukové, naleznete u nás plyšové hračky vyvolávající po zmáčknutí různé zvuky. Za klasickou plyšovou hračku získáte u svého mrňouska jeden bod oblíbenosti, za plyšovou hračku se zvukem body hned dva.

I s plyšovými hračkami můžete podpořit kreativitu dětí. Například hračka BLUBBIES je pro tyto účely vhodná, jelikož plyšák bluebbies mění svou podobu. Ze zajímavého smajlíka tak může vzniknout jelen, či jiný druh zvířátka, záleží na typu bluebbies. Na našem e-shopu naleznete 7 druhů bluebbies. Jedná se o opravdu zajímavou hračku, která v roce 2006 získala v USA titul hračka roku. Hračka není vhodná pro děti do 3 let.

Má vaše ratolest v blízké době narozeniny či jiné významné jubileum? Udělejte mu radost v podobě maxi plyšáka znázorňující třeba známého Krtečka.

Roste vaše dítko jako z vody a za čas již nastoupí do školky? Pak bude potřebovat batůžek, do kterého bude dávat svačinu a potřebné věci. Za tímto účelem bychom vám rádi nabídli plyšové batůžky, které vaše nejmenší potěší a bude se tak do školky ještě více těšit.

Hračky k vodě

Velká část rodičů si stěžuje, že jejich ratolesti se nerady koupou ve vodě a dostat je do vany je nadlidský úkol. Vyřešit tento problém můžete díky našim hračkám do vody, které vaše děti zaujmou a pobyt v koupelně pro ně začne být příjemným zpestřením.

Nabízí se široká škála člunů nejrůznějších provedení, barev a velikostí, dále rybičky, delfínci a nechybí samozřejmě ani známé žluté kachničky.

Dítě, které si hraje, nezlobí

Toto léty prověřené heslo zná snad každý. Je na něm kus pravdy, my bychom jej však rádi malinko rozšířili. Nejen že dítě, které si hraje, nezlobí, ale zároveň rozvíjí své přirozené dovednosti a talent. Právě toto je nejdůležitějším úkolem všech hraček, proto se vám snažíme nabízet takové hračky, které dítě nejen zabaví, ale zároveň nabádají, aby si osvojilo určité dovednosti, jež v něm zatím tiše dřímají.

Spoustu krásných chvilek s vašimi malými miláčky přeje www.SoftBanka.cz.

Uvedené ceny jsou včetně DPH

Sdílet
Linkuj.cz
© 2004 - 2018 SoftBanka.cz